Officiële Selectie

Internationale Competitie - Kortfilms - Studentenfilms

Basav ! Chante !
Janis Aussel
FR - 03'56''
© la Poudriere

Best friend
Nicholas Olivieri, Yi Shen, Juliana De Lucca, Varun Nair, David Feliu
FR - 05'46''
© Les Gobelins

Bloem?
Jorn Leeuwerink
NL - 06'46''
© Hogeschool voor de Kunsten Utrecht

Dimanche Matin
Vinnie Ann Bose
FR - 04'09''
© la Poudrière

Facing It
Sam Gainsborough
GB - 07'32''
© The National Film and Television School

Flipped
Hend Esmat, Lamiaa Diab
GB - 04'54''
© Bristol School of Animation UWE

Good Intentions
Anna Mantzaris
GB - 08'35''
© Royal College of Art

Grand Bassin
Héloïse Courtois, Victori Jalabert, Chloé Plat, Adèle Raigneau
FR - 06'37''
© ENSI

Him&Her
Nathalie Lamb
DE - 07'47''
© Filmakademie Baden-Württemberg

Hors piste
Léo Brunel, Loris Cavalier, Camille Jalabert, Oscar Malet
FR - 06'01''
© ENSI

Inanimate
Lucia Bulgheroni
GB - 08'35''
© The National Film and Television School

Kwadratura kola
Karolina Specht
PL - 04'50''
© Polish National Film School in Łódź

Na zdrowie!
Paulina Ziolkowska
PL - 04'45''
© Polish National Film School in Łódź

Nie masz dystansu
Karina Paciorkowska
PL - 03'57''
© Polish National Film School in Łódź

Perforato
Andrea Giovanni Sitodi, Hannes Oehen
CH - 04'39''
© Lucerne School of Arts and Design Bachelor of Arts in Animation

Pura Vida
Nata Metlukh
EE - 09'35''
© Estonian Academy of Arts

Sister
Siqi Song
CN - 08'02''
© Siqi Song

Somewhere Soft
Satoe Yoshinari
NO - 04'57''
© Volda University College

Souffle court
Guillaume Pochez, Jean-Luc Dessertaine, Tristan Poulain, Alessandro Vergonnier
FR - 05'11''
© Les Gobelins

Spell of the West
Sam Lane
US - 07'12''
© California Institute of the Arts

Tango tęsknot
Marta Szymanska
PL - 05'22''
© Polish National Film School in Łódź

Thermostat 6
Maya Avron, Mylène Cominotti, Marion Coudert, Sixtine Dano
FR - 04'48''
© Les Gobelins

Vermin
Jeremie Becquer
DK - 06'03''
© The Animation workshop

Vertigo
Liana Mihailova
LV - 03'25''
© Art Academy of Latvia